Mapa stránek

Odkazy na užitečné florbalové stránky

Rád bych vám zde shromáždil ty nejlepší stránky o florbalu v jednotlivých kategoriích. A to přehledně a nezaujatě.

Florbalové zpravodajství

sport.idnes.cz/florbal.asp   -  Florbal už pronikl i do tak populárních zpravodajských serverů jako je idnes a dokonce zde má samostatnou kategorii. Florbalu zdar!

www.florbal.cz   -  Největší čistě florbalový zpravodajský server. Zde najdete opravdu hodně z florbalového dění A to jak českého tak zahraničního.

www.cfbu.cz   -  Oficiální stránky Čfbu. Tuto stránky jistě každý zaregistrovaný florbalista zná. Zpravodajství, novinky, matriční kniha, ale hlavně výsledky ze všech soutěží od fortuna extraligy po pralesní ligy.

Florbalová videa

florbal.tvcom.cz/videa/   -  Tato česká internetová TV, která je primárně zaměřena na přenosy z méně populárních sportů nebo nižších např. fotbalových soutěží, se pyšní opravdu velkým množství přenosů. Ve florbalové kategorii zde ke všeobecnému údivu nenajdeme pouze  záznamy z extraligy a dokonce ani pouze z první ligy. Ne výjimečně zde můžeme narazit na přímé přenosy z druhé juniorské ligy a  mužských nižších.

videosport.tn.nova.cz/florbal   -  Jen málokterý florbalový fanoušek se při zprávě o spuštění tohoto serveru neradoval. Ale jak to vypadá v současnosti? Pravidelné přímé přenosy, sestřihy a rozhovory ze zápasů extraligy a první juniorské ligy. Ani kategorie něžného pohlaví není opomenuta.

xfloor.tv   -  Tento jeden z mála čistě florbalových video serverů, který sice nemá českou modifikaci, ale troufám si říct, že toto drobné negativum odradí jen málokoho.
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
<center><script type="text/javascript" src="http://hostuju.cz/reklama/baner.php"></script></center>